Bez niespodzianki w Grójcu! (4:0)

W dzisiejszym meczu niestety nie było niespodzianki i zgodnie zapowiedzią, TKKF odniósł pewne zwycięstwo nad naszą drużyną 4:0. Mimo wyniku nie mamy powodów do wstydu bo zagraliśmy bardzo dobry mecz, chociaż wynik mógłby być mniej okazały na korzyść drużyny gospodarzy. W kluczowych akcjach, kiedy to padły dwie pierwsze bramki dla TKKF zabrakło konsekwencji w obronie, a kolejne dwie bramki były już spowodowane brakiem sił u naszych zawodników. Cała drużyna zasługuję na pochwałę za walkę i ambicję do ostatniego gwizdka. Różnice klas pomiędzy nami a TKKF widział każdy a wynik 4:0 wydaje się i tak sprawiedliwym rezultatem patrząc z przebiegu całego spotkania gdzie TKKF mógł wygrać zdecydowanie wyżej. Już za tydzień do Głuchowa zawita drużyna Belwederu Mogielnica i będzie to najlepsza okazja aby wymazać szybko dzisiejszy mecz z pamięci.