Czas na inauguracje rundy wiosennej!

Okreszimowego snu piłkarskiego w ligach regionalnych dobiegł końca. W najbliższą niedziele wracają rozgrywki ligowe na poziomie B - Klasy, a co za tym idzie ponownie zobaczymy naszych zawodników na boiskach naszej ligi. Po pracowitym okresie przygotowawczym pod wodzą nowego szkoleniowca, wszyscy w Głuchowie liczą na korzystne rozpoczęcie piłkarskiego 2015 roku. Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Tęczy Augustów.

W trakcie okresu przygotowawczego wiele działo się w naszym klubie. Trenera Witolda Lisickiego zastąpił na tym stanowiskuTomasz Jaskólski. Nowy szkoleniowiec od początku swojej pracy narzucił drużynie zupełnie inne metody pracy niż te które panowały dotychczas. W meczach kontrolnych widać było że nasza drużyna będzie prezentowała odmienny styl niż prezentowany w rundzie jesiennej. Jeśli chodzi o zmiany kadrowe, również mamy kilka zmian. Z drużyny odszedł Jakub Paszkiewicz który dołączył do drużyny TKKF Grójec, Mirosław Maciak nie wznowił treningów z powodu kontuzji która wyeliminowała go z gry i czekamy na jego powrót. Z powodów osobistych treningów również nie wznowił Paweł Małecki, Krystian Lewandowski oraz Damian Stępiński. Teraz trochę o lepszych wiadomościach. Do drużyny dołączyło kilku nowych zawodników, a są nimi: Tomasz Jaskólski (Mazowsze Grójec), Sebastian Stefański (TKKF Grójec), Kamil Zieliński, Łukasz Długowski, Kamil Nepelski oraz Norbert Stępiński. Niestety z uwagi na urazy, prawdopodobniew pierwszych meczach trener nie będzie mógł skorzystać z Adama Bobrowskiego, Macieja Bramsona, Eryka Cieślaka oraz Wojtka Gzika.

Patrząc na obecną kadręGłuchowa oczekiwania jakie zarząd stawia przed swoim zespołem czyli miejsce w samej czołówce będzie niezmiernie ciężkim wyzwaniem. Jak będzie, przekonamy się już w najbliższych tygodniach.