Mecz z Sokołem przełożony na Listopad!

W związku z brakiem boiska na którym mecz mógłby rozegrać zespól Sokół Sokolniki Małe, niedzielne spotkanie pomiędzy naszymi drużynami po wielu perturbacjach został oficjalnie przełożony na listopad. Obecnie rozpatrywane są przez ROZPN dwa terminy, 11.11 oraz 16.11. Na decyzje poczekamy zapewne do końca przyszłego tygodnia. Pocieszające jest to że dzięki staraniom naszego prezesa, związek nie będzie musiał uznać walkowera na naszą korzyść. Szkoda że tak naprawdę to nam bardziej zależało na rozegraniu tego meczu w oficjalnym i zgodnym z regulaminem terminie a nie drużynie gospodarzy. Jak widać w okręgu Radomskim są równi i równiejsi, ale do tego to już chyba wszyscy się w tym kraju przyzwyczaili.

Na niedziele planowany jest trening i gra wewnętrzna.