Pewne zwycięstwo na trudnym terenie! (0:3)

Wszyscy wiedzieliśmy że czeka nas niezmiernie trudne zadanie w Chynowie, zwłaszcza że mieliśmy dla kogo zadedykować zwycięstwo w tym meczu. Duże braki kadrowe jak i bardzo wymagające boisko jakie bez wątpienia jest w Drwalewie, nie stawiało nas przed tym spotkaniem jako pewnych faworytów. Na szczęście stało się inaczej i pokazaliśmy potencjał jaki jest w naszej drużynie i możemy zadedykować nasze zwycięstwo kolegom z drużyny! Naszemu kapitanowi, Adrianowi Więckowskiemu i jego żonie Dagmarze z okazji ślubu! Oraz Przemkowi Wójciakowi który został szczęśliwym tatą bliźniaków!

Pierwsza połowa spotkania przebiegała zdecydowanie pod nasze dyktando. Pomimo nerwowego początku z biegiem czasu przejmowaliśmy kontrolę nad spotkanie i wynik 2:0 do przerwy był najmniejszym wyrokiem kary jaki mógł spotkać gospodarzy. Niestety w drugiej połowie już nie zdołaliśmy przejąć na tyle inicjatywy i to gospodarze śmielej atakowali na naszą bramkę. Pomimo wielu groźnych sytuacji i kuriozalnych błędów z naszej strony udało się utrzymać wynik i w ostatniej akcji meczu podwyższyć na 3:0. Ten mecz był z pewnością dobrym prognostykiem na mecz LKS Pniewy w następnej kolejce.