Porażka na własne życzenie! (2:4)

W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością w sezonie 2013/14 ulegliśmy dość wyraźnie drużynie z Belska. Mecz niewykorzystanych sytuacji i błędów w obronie - tylko tak można podsumować to co wczoraj wydażyło się w Głuchowie. Od 20 minuty zabrakło konsekwencji w grze i to mimo prowadzenia. W drugiej połowie grało się nam zdecydowanie ciężej, złwaszcza po trzeciej bramce dla gości. Belsk nastawiony na kontry wykorzystał praktycznie wszystkie sytuacje jakie sobie stworzyli po naszych błędach. Niestety tym samym zwyciężając z nami w pełni zasłużenie. Trudno liczyć na zwycieśtwo jeśli nie potrafimy wykorzystać stworzonych sytuacji bramkowych i trudno szukać usprawiedliwień dla postawy całej drużyny. Z przebiegu całego spotkania to ten mecz powinien zakończyć się pewnym i wysokim zwyciestwem Głuchowa.