Remis na inauguracje! (2:2)

Na inauguracje sezonu 2014/15 piłkarze Głuchowa wywalczyli tylko lub aż jeden punkt. Pomimo prowadzenia 2:0 z bardzo dobrze grającą Tęczą nie udało się dowieść wyniku do końca spotkania. Z przebiegu zdarzeń boiskowych jeden punkt i tak wydaje się być dobrym rezultatem. Goście zaprezentowali naprawdę wysoki poziom i z pewnością będą mocną drużyną w tegorocznych rozgrywkach. Niestety nie rozegraliśmy najlepszego spotkania, po raz kolejny zabrakło skuteczności w sytuacjach bramkowych a do tego doliczyć trzeba koszmarny błąd w wykonaniu naszego bramkarza po której goście zdobyli bramkę, na szczęście sędziowie jej nie uznali. Mimo wszystko jeden punkt zdobyty w tym meczu powinien cieszyć, jednak niedosyt pozostaje… Za tydzień czeka nas wyjazd do Magnuszewa z spadkowiczem który po zaciętym meczy zwyciężył 3:2 GKS Chynów.