Trzy punkty zdobyte w Klwowie! (2:4)

W dzisiejszym spotkaniu po raz kolejny pokazaliśmy że potrafimy walczyć do końca. Mimo fatalnego początku gdzie po dwóch rzutach karnych dla gospodarzy przegrywaliśmy 2:0 to potrafiliśmy jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. W końcówce spotkania na prowadzenie wyprowadził nas Wojtek Gzik popisując się już kolejny raz w tym roku fenomenalnym uderzeniem z ponad 30 metrów i nie dał szans na interwencje bramkarzowi Klwowa. Gospodarzy dobił po indywidualnej akcji Kuba Paszkiewicz i tym samym przypieczętował nasze zwycięstwo po bardzo trudnym meczu. Należą się pochwały całej drużynie że mimo tego iż mecz nie układał się zbyt dobrze dla nas i dość późno weszliśmy w sam rytm meczu to pokazaliśmy charakter i to że w Głuchowie wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku. Należy również pochwalić drużynę z Klwowa która prezentowała się bardzo dobrze i na prawdę mecz stał na wysokim poziomie. Miejmy nadzieje że my jak i Klwów w przyszłym sezonie będziemy walczyć o coś więcej i oby więcej drużyn które będą prezentować taki styl gry jak Klwów.

Bramki zdobyli: A. Więckowski, W. Gzik, J. Paszkiewicz 2x