Zapowiedź meczu: LZS KS Magnuszew – GPSZ Głuchów

W 2. kolejce Colo B Klasy GPSZ Głuchów zmierzy się w wyjazdowym meczu z KS Magnuszew. Drużyna z Magnuszewa jest spadkowiczem z A – Klasy i będzie to pierwsze spotkanie naszych drużyn w historii. W poprzedniej kolejce nasi rywale wygrali w meczu wyjazdowym z dobrze nam znanym GKS Chynów (3:2). Trudno stwierdzić czego możemy się spodziewać po Magnuszewie. Wiadomo że drużyna ta w zeszłym sezonie przechodziła poważne problemy organizacyjne i w większości meczów była fundatorem punktów dla rywali.
W 28 spotkaniach odnieśli jedynie 4 zwycięstwa i zajęli ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Mimo wszystko to gospodarze którzy mają w dorobku występy w A – klasie jak i w lidze okręgowej będą w tym spotkaniu faworytem.

Początek spotkania w niedzielę, 24 sierpnia, o 16:00.