Zapowiedź: Tęcza Augustów - GPSZ Głuchów

Już w najbliższa niedziele nasi piłkarze zainaugurują rundę rewanżową w Colo B Klasie. Pierwszym rywalem GPSZ Głuchów będzie UKS Tęcza na mecz z którą udamy się do Augustowa. Jak zawsze w pierwszych spotkaniach po przerwie zimowej, forma każdej z drużyn jest wielką zagadką. Trudno w tym spotkaniu wskazywać faworyta. W pierwszym meczu naszych drużyn padł wynik 2:2.

Do Augustowa nasza drużyna uda się bez Adriana Więckowskiego który pauzuje za kartkę z meczu z Sokolnikami oraz kontuzjowanego Maćka Bramsona, który nabawił się poważnego urazu w ostatnim meczu kontrolnym. Występ Wojtka Gzika, Eryka Cieślaka i Adama Bobrowskiego również stoi pod dużym znakiem zapytania. Pomimo problemów kadrowych liczy na korzystny rezultat i dobrą inaugurację rundy.

Początek spotkania o godz. 15:00 w Augustowie.