Zwycięska passa podtrzymana! (2:4)

W derbach gminy Grójec górą okazali się nasi piłkarze, pewnie pokonując lokalnego rywala z Lesznowoli. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Głuchowa. Już w 4 min. sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny którego na bramkę pewnie wykorzystał Przemek Wójciak. Chwilę później po rzucie wolnym wynik podwyższył Marcin Posłuszny. Wynik nie uległ już zmianie do przerwy. Po zmianie stron do ataku rzucili się piłkarze gospodarzy, ale nie potrafili wykorzystać stworzonych sytuacji pod naszą bramką. My natomiast odpowiedzieliśmy dwiema bramkami i wydawało się że spotkanie to zostało już rozstrzygnięte. Niestety w nasze szeregi wdało się rozluźnienie i popełnialiśmy coraz więcej błędów które wykorzystali rywale zdobywając dwie kontaktowe bramki i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla naszej drużyny. Szkoda straconych dwóch bramek i niepotrzebnej nerwowej końcówki.