Zapowiedź: KS Lesznowola - GPSZ Głuchów

W najbliższą niedziele Głuchów uda się do Lesznowoli gdzie zmierzy się lokalnym KS-em. Spotkanie 11. kolejki Colo B Klasy rozpocznie się o 13:00. Jak wszyscy wiemy będzie to mecz o coś więcej niż tylko o trzy punktu. Jak wszystkie derbowe pojedynki rządzą się swoimi prawami. W tym meczu obie drużyny interesuje tylko zwycięstwo i emocji z pewnością nie zabraknie. Głuchów nie przegrał od czterech meczów, natomiast Lesznowola w poprzedniej kolejce po serii porażek w końcu wywalczyła komplet punktów. W zeszłym sezonie na boisku Lesznowoli nasi piłkarze ponieśli pierwsza porażkę w historii pojedynków z KS-em. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę, gdzie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny w wielkich derbach!