Podsumowanie przygotowań do sezonu 2014/15

Czas na podsumowanie okresu przygotowawczego w wykonaniu naszych piłkarzy.

W trakcie przygotowań do sezonu które rozpoczęły się 15 lipca nasi zawodnicy rozegrali cztery spotkania kontrolne oraz jedno w ramach rozgrywek o Puchar Polski.
Bilans tych spotkań to dwie porażki i trzy zwycięstwa. Na uwagę zwłaszcza zasługują zwycięstwa z wyżej notowanymi drużynami jak Kraska Jasieniec i Zodiak Sucha (obie A-Klasa).

GPSZ Głuchów - Grom Prace Małe (0:2)
GPSZ Głuchów – Mogielanka Mogielnica (1:7)
GPSZ Głuchów – LKS Pniewy (4:2)
GPSZ Głuchów – Zodiak Sucha (2:1)
GPSZ Głuchów - Kraska Jasieniec (4:2)

Z przebiegu wszystkich spotkań można zaobserwować znaczny progres w grze w porównaniu do poprzedniego sezonu. Widać że praca wykonana od zimy przez całą rundę wiosenną i kontynuowaną w okresie przygotowawczym do obecnego sezonu przynosi efekty. Możemy śmiało patrzeć z optymizmem na rywalizacje w sezonie 2014/15, ale nie możemy tez zapominać że nasi rywale również ciężko pracowali w tym czasie. W klubie zgodnie wszyscy postawili jedno oczekiwanie na ten sezon – walka o ścisłą czołówkę w tabeli. Myśl o awansie powinniśmy póki co odłożyć na później. Na tą chwilę za wcześniej jest mówić o tym czy w tym momencie jesteśmy gotowi walczyć o awans, wszystko zależeć będzie wyłącznie od formy jaką będziemy prezentować w trakcie całego sezonu a zwłaszcza zaangażowania i frekwencji zawodników na treningach i meczach.

Ścisła kadra pierwszej drużyny obecnie zamyka się na 24-ech zawodnikach.
W letnim oknie transferowym do drużyny dołączyło dwóch nowych piłkarzy: Przemysław Wójciak (GKS Chynów) i Adam Bobrowski (Mazowsze Grójec).
Dodatkowo po ponad rocznej przerwie treningi wznowił Andrzej Świąderski na którego powrót z niecierpliwością wszyscy czekaliśmy.
Z klubem pożegnał się Karol Ślusarczyk który przeszedł do nowo powstałej drużyny w Tarczynie.

Aktualna kadra na Sezon 2014/15: http://gpszgluchow.futbolowo.pl/roster/kadra-2014-15