Szczęśliwe zwycięstwo z Klwowem! (2:0)

Po blamażu w poprzednim spotkaniu na własnym boisku tym razem wszyscy oczekiwali od nas zwycięstwa. Tak też się stało. Zwycięstwo w meczy przeciwko drużynie z Klwowa jednak nie przyszło łatwo. Kosztowało nas dużo walki i sił bo tego dnia to goście prezentowali znacznie lepszy futbol. Od samego początku to Klwów zdominował grę i postawili bardzo wysoko poprzeczkę. Natomiast tego dnia szczęście było po naszej stronie, po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 po bramce Kuby Paszkiewicza a goście grali w dziesięciu po tym jak za zagranie ręką za polem karnym czerwoną kartkę obejrzał bramkarz Klwowa. Druga połowa to już kontrolowanie gry przez naszych zawodników, a przede wszystkim mądra gra z kontry i konsekwentna gra w defensywie. W końcówce druga bramkę zdobył Adrian Więckowski i wynik meczu wydawał się już być rozstrzygnięty. Goście jeszcze próbowali atakować ale w drugiej połowie nie byli wstanie stworzyć żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Cenne trzy punkty zostają w Głuchowie i w bardzo dobrych nastrojach rozpoczynamy przygotowania do wielkich derbów gminy z Lesznowolą w najbliższą niedziele!