Wywalczony punkt w Wyśmierzycach! (2:2)

Wywalczony punkt  w Wyśmierzycach! (2:2)

Tylko i aż punkt można powiedzieć że udało się wywieść z Wyśmierzyc. Mimo wielu dogodnych sytuacji w pierwszej połowie, gdzieś zawodziła skuteczność lub ostatnie podanie. Rywale z Wyśmierzyc w pierwszej połowie po za rzutem karnym i strzałem w poprzeczkę nie stworzyli większego zagrożenia pod naszą bramką. W drugiej połowie niestety kolejna bramka dla gospodarzy którą znów otrzymali w prezencie zmusiła do bardziej ofensywnej gry i w konsekwencji Wyśmierzyce co chwila stwarzały okazje bramkowe których, nie potrafili gospodarze zamienić na bramkę. Z przebiegu całego spotkania obiektywnie patrząc gospodarze gdy by nie karny podarowany w prezencie od sędziego i głupi błąd przy drugiej bramce raczej nie znaleźli by sposoby aby zdobyć bramkę własnymi siłami. My natomiast powinniśmy wygrać ten mecz, ale z przebiegu spotkania wynika remisowy jest dla nas i tak dużym sukcesem. Na pochwałę zasługuje postawa całej drużyny i konsekwentna gra do końca.